zaterdag 20 juli 2024

Zomerfeest 2022

16 juli 2022 - Eindelijk konden we weer een zomerfeest vieren zonder vervelende maatregelen tegen Corona. Dat de mensen er weer behoefte aan hebben, elkaar te ontmoeten en een gezellige avond te hebben was goed te merken. Bijna tachtig mensen vonden de weg naar ons clubhuis in Klein Seedorf waar we op ons boeren zomerfeest werden begroet door een tiental oude tractoren met hun chauffeurs. Tot grote hilariteit van de toeschouwers mochten onze leden ook zelf met de tractor rijden.

Na de begroeting door onze voorzitter Henk Tijink werd een lekkere maaltijd geserveerd. Twee varkens hingen extra voor ons al een aantal uurtjes aan het spit en werden vakkundig door Adri toegesneden. Nadat iedereen verzadigd was, begon om 20.00 uur de "boeren bingo" met leuke en lekkere prijzen. Het vele werk van onze vrijwilligers werd beloond door tevreden gezichten van de deelnemers. Dit jaar was het weer mogelijk een eigen caravan of camper mee te brengen en in Klein Seedorf te overnachten. Het was in ieder geval weer een zeer geslaagde avond.

Zie ook het fotoboek

ons "Griffioentje"

    2024-I
    foto's 2023  

 

Volgende Activiteiten

21 juli:
Bingomiddag

10 augustus:
zomerfeest

JAARPROGRAMMA

Personalia

Hier zijn berichten over leden van de NTVS e.V. vermeld!
Dit bericht blijft tot 6 weken na de in het bericht genoemde datum staan